Dziękujemy Fundacja Z Serca Dla Serca za nominację do Anielskiego challenge’u
Przyjmujemy wyzwanie i zachęcamy wszystkich do wsparcia wyjątkowej inicjatywy!
Zadanie jest proste:
Wykonaj minimum 6 pajacyków, pompek, przysiadów - dowolnie.
Wpłać minimum 10 zł na dokończenie budowy Domu Aniołków – domu hospicyjnego dla nieuleczalnie chorych dzieci.
Nominuj minimum 3 osoby lub instytucje.
Dom Aniołków powstaje dzięki ogromnemu zaangażowaniu Fundacja Z Serca Dla Serca, która buduje to wyjątkowe miejsce dla dzieci i ich rodzin.
Wsparcie dla tej inicjatywy płynie również od Stowarzyszenie Miłosników Starych Motocykli "Gazela" w Grębowie, którego członkowie jadą dla Domu Aniołków z Grębowa aż nad Morze, promując akcję i zachęcając do pomagania.
Nominowane osoby lub instytucje mają 48 godzin na wykonanie zadania. Jeśli nie podejmą wyzwania, wpłacają 50 zł na ten sam cel.
My nominujemy:
1. Szkoła Podstawowa w Zawierzbiu SP Złota WSD Sandomierz
2. Radio Rekord Sandomierz 99,7 FM i Radio Leliwa Niedziela Sandomierska i Gość Sandomierski
3. Koncert Jednego Serca Jednego Ducha Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia
Razem możemy sprawić, że Dom Aniołków stanie się miejscem pełnym ciepła, opieki i nadziei dla dzieci, które najbardziej tego potrzebują.
Wpłacamy https://zrzutka.pl/anielskie-wsparcie