• Warsztaty w Ćmielowie

• Klasa 1 z Katolickie Liceum w Sandomierzu odwiedziła 16 listopada 2022 r. Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie. Obejrzeli zbiory i eksponaty. Następnie brali udział w warsztatach ceramicznych tworząc własnoręcznie różyczkę.

• Stypendium Premiera

• Uczennica IV klasy Katolickiego Liceum Ogólnokształcacego - Michalina Meszek została tegoroczną stypendystka Prezesa Rady Ministrów. Uroczyste wręczenie dyplomu miało miejsce w siedzibie Świetokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Obchody Święta Rocznicy Odzyskania Niepodleglości

• 11 listopada reprezentacja naszych szkół w osobach S. Dyrektor Agata Paluch oraz uczniów Leny Marzec, Kingi Sarzyńskiej oraz Dominika Podoleckiego wzięła udział w miejskich i powiatowych obchodach Święta Niepodległości w Sandomierzu. Było pięknie, wzruszająco i radośnie. Zachęcamy wszystkich do udziału w przyszłym roku!

• Pokaz Wojsk Obrony Terytorialnej

• Pokaz Wojsk Obrony Terytorialnej. Żołnierze 102 sandomierskiego batalionu lekkiej piechoty wchodzącego w skład 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. majora Eugeniusza Gedymina Kaszynskiego pseudonim "Nurt" przybliżali naszym uczniom specyfikę oraz warunki wstąpienia do WOT. Dziękujemy za ciekawe i pouczające spotkanie!

• Umowa z KUL

• Dziś zostało podpisane oficjalne porozumienie o współpracy naszej szkoły z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II. To moment dla nas szczególny i ważny, a także symboliczny między innymi dlatego, że wpisuje się w obchody roku jubileuszowego ćwierćwiecza naszej szkoły.

Jest dla nas niezwykłym zaszczytem, że mogliśmy gościć w murach naszej szkoły znamienitych gości reprezentujących Uczelnię Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II : Dziekana wydziału prawa, prawa kanonicznego i administracji profesora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego doktora habilitowanego Andrzeja Herbeta, kierownika Katedry Prawa Handlowego KUL oraz

adiunkta w Katedrze Historii Ustroju i Prawa Instytutu Nauk Prawnych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II doktora Artura Lisa. Wyjątkowy moment, z którym wiążemy wielkie nadzieje.

https://www.facebook.com/KULlublin@Katolicki Uniwersytet Lubelski

Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II